5-12 жовтня - Дні сталої енергії

Жовт. 1 2015 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

5-12 жовтня у Херсоні, в рамках співпраці Херсонської  міської ради та Асоціації «Енергоефективні міста України», відбуватиметься ряд акцій, пов’язаних із проведенням Днів сталої енергії.

План дій сталого енергетичного розвитку м. Херсона на 2015-2030 рр. буде представлений на одноденній науково-практичній конференції «Європейська та вітчизняна практики впровадження енергозберігаючих проектів у житлових та громадських будівлях, на комунальних підприємствах тепло-, водопостачання» 8 жовтня 2015р. о 10:00 у приміщенні великої сесійної зали Херсонської міської ради.

Окрім того, в рамках Днів сталої енергії заплановано проведення: традиційної спеціалізованої виставки «Наш Дім. Енергозбереження» в ккз «Ювілейний»; дня відкритих дверей з представленням експозиції наукових, науково-методичних матеріалів та розробок науковців Херсонської філії Миколаївського національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова з нетрадиційної, відновлювальної енергетики, енергозберігаючого та енергоефективного обладнання; гри брейн-ринг «Збережемо місто разом», майстер-класів з виготовлення еко-іграшок  у загальноосвітні навчальних закладах тощо.