АТ «Укрзалізниця» інформує

Груд. 17 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Виробничий підрозділ «Херсонський загін воєнізованої охорони стрілецької команди ст. Херсон» регіональної філії «Одеська залізниця» акціонерного товариства «Укрзалізниця» інформує, що під колесами поїздів щорічно отримують важкі травми десятки дітей та підлітків.

Найпоширенішою причиною травматизму є ходіння по коліях, перехід залізниці у непризначених місцях та ігри поблизу залізничних колій. Ризик наїзду потяга на людину зростає в  густонаселених пунктах та приміських зонах.

 Працівники залізниці рекомендують громадянам поблизу колій бути максимально уважними та спостережливими, а також пам’ятати, що порушення правил, встановлених на залізничному транспорті, може призвести до неминучих наслідків – загибелі (травмування) людей, техногенної катастрофи, дезорганізації руху транспорту.

Окрім того, у виробничому підрозділі ст. Херсон зауважують, що нині склалася критична ситуація щодо порушень громадянами правил, встановлених на залізничному транспорті, які стосуються переходу через залізничні  колії у невстановлених місцях або під час руху поїздів, випасу худоби поблизу залізничної колії, побиття скла світлофорів та у приміських пасажирських поїздах, крадіжок тощо.

 Залізничники звертають увагу громадян на те, що перехід колії у невстановлених місцях згідно статті 109 Кодексу України про адміністративні порушення тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 170 грн до 340 грн, а знаходження та випас худоби поблизу залізничної колії – від 170 грн до 340 грн.

Також передбачено покарання за умисне знищення та пошкодження чужого майна: штраф до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, виправні роботи на строк до двох років або позбавлення волі на строк до трьох років.