Чекаєте на тепло взимку? Розрахуйтеся сьогодні

Трав. 23 2012 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Завершення кожного опалювального сезону – час готуватися до наступного. Підготовка об’єктів теплопостачання до сталої роботи в осінньо-зимовий період потребує чималих коштів. Нажаль, споживачі розраховуються за отримані в минулому опалювальному періоді послуги не в повному обсязі.

За даними відділу енергетики, водопостачання та водовідведення міської ради, за опалювальний період 2011/2012 років населення розрахувалося на 78% за послуги з теплопостачання МКП «Херсонтеплоенерго», на 79% – ПАТ «Херсонська ТЕЦ», на 81% - ПП «Херсонтеплогенерація».

З боржниками підприємства ведуть претензійно-правову роботу. З початку 2012 року «Херсонтеплоенерго» подало майже 400 позовних заяв на загальну суму 2 млн. 271 тис. грн., на користь підприємства за судовими наказами та позовами сплачено 2 млн. 894 тис. грн. На користь «Херсонська ТЕЦ» завершено виконавче провадження на суму 2 млн. 200 тис. грн.

Крім надання боржникам письмових повідомлень про заборгованість та її погашення, здійснюється автодозвон за телефонами боржників з нагадуванням про необхідність погасити борги.

 «Херсонська ТЕЦ» запровадила заохочувальну акцію для сумлінних споживачів – «Теплий період». Наступна акція, що передбачає розіграш призів (побутової техніки – телевізорів, пральних машин, фенів тощо), відбудеться 30 травня. Взяти участь в акції можуть лише ті споживачі, які 100-відсотково розрахувалися за послуги теплопостачання.