Департамент ЖКХ передав допомогу мобілізованим херсонцям

Лют. 19 2015 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

У відповідь на звернення до міського голови волонтерів Херсонського благодійного фонду «Софія» - допомогти херсонцям, які були мобілізовані і зараз проходять підготовку на одному з тренувальних полігонів, організовано збір благодійних коштів.

На заклик - підтримати захисників Вітчизни, відгукнулися департамент житлово-комунального господарства міської ради, 9 житлово-експлуатаційних організацій міста (КП «Таврійський», ТОВ «Україна», ПП ВЖЦ «Аріадна», ЖЕК-1 Суворовського району, КП «Дніпровський», ТОВ «Шумен», ПП «Жилсервіс», ПП Жилтранс, КП «Центр») і 8 підрядних організацій департаменту (ТОВ «РИМЗ», ПП «Алькор», ПП «Грінпарксервіс», ПП «Південькомунсервіс», ТОВ «Херсонкомунсервіс», ФОП Садова С. В., ПП «Корабел-комфорт», МКП «Гарантія»).

У короткий термін за рахунок благодійного збору придбані бензопила та витратні матеріали для неї, теплі речі, консервація, чай, кава, цигарки. Також, передані кошти для оплати доставки допомоги.

Заступник директора департаменту ЖКХ, начальник управління комунального господарства Віктор Трамбовецький повідомив, що це вже друга допомога, зібрана за участі департаменту та приватних підприємців: «Вперше ми зібрали 35 тис. грн., придбали бронежилети для наших солдат, зараз на 5 тис., купили найнеобхідніше. Ми не можемо стояти осторонь спільної справи захисту країни. Кожен на своєму місці робить, що може для перемоги. Ми й надалі будемо підтримувати нашу армію».