Депутати на комісії з питань землекористування шукали шляхи вирішення проблем життєдіяльності міста

Квіт. 7 2021 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Члени постійної депутатської комісії з питань землекористування сьогодні розглядали питання щодо виконання попередніх рекомендацій їхньої комісії та листи й звернення, що надійшли.

У роботі засідання взяв участь заступник міського голови Олександр Лук’яненко. Головною темою спілкування стала підготовка проєктів рішень міської ради щодо поновлення договорів оренди земельних ділянок.

Також були розглянуті питання, що стосувались різних проблем життєдіяльності громади.

На засіданні одностайно було підтримано звернення до департаменту бюджету і фінансів передбачити кошти на добудову водогону у Шуменському мікрорайоні.

Обговорили депутати будівництво центру соціальної реінтеграції бездомних осіб. На їхнє звернення управління соціальної політки надало роз’яснення щодо вимог соціального будинку такого типу. Однією з вимог законодавства до таких закладів є розміщення їх на окремих ділянках селищних територій міст, селищ міського типу та сільських поселень.

Члени комісії запропонували звернутися до міського голови доручити його заступникам провести нараду із залученням управління комунальної власності, департаменту містобудування та землекористування, депутатів тощо, аби відшукати приміщення на території Херсонської громади, що відповідають нормам законодавства, для створення відповідного соціального закладу.

Серед питань, що за словами депутатів, потребують ґрунтовного вивчення – освітня реформа, тож вирішили запросити колег, працівників виконавчих органів детально розповісти про плани її реалізації місті.