Для мешканців Північного та Таврійського мікрорайонів сьогодні вікдкрили Центр обслуговування абонентів

Трав. 20 2016 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Для мешканців Північного та Таврійського мікрорайонів сьогодні вікдкрили Центр обслуговування абонентів.

Центр обслуговування знаходиться на вул.Генерала Алмазова (колишня Безродного), 41-а.

Відтепер близько 17 тис. херсонців, які мешкають у цих мікрорайонах зможуть оплачувати комунальні послуги, оформляти субсидію, робити перерахунки, для чого раніше доводилося їздити в різні частини міста. Лише сьогодні люди оформили 14 субсидій.

Центр працює уже із сьогоднішнього дня. Узагалі ж спеціалісти обслуговуватимуть людей з понеділка по п'ятницю - з 09.00 до 17.30.

Мешканці задоволені - говорять, що це дуже зручно, Центр знаходиться недалеко від будинків і всі розрахунки можна проводити, не виїжджаючи за межі свого мікрорайону.

Директор Херсонводоканалу Ігор Козаков, який був одним із ініціаторів створення такого Центру, відзначає: "Одне із приміщень теплопункту, яке було передано на баланс Водоканалу ще у 2014 році і яке внаслідок проведених робіт звільнилося, ми вирішили обладнати під Центр обслуговування абонентів".

На пропозицію Херсонводоканалу організувати місця прийому своїх абонентів, говорить Ігор Козаков, відгукнулись ПАТ "Херсонгаз" та управління праці та соціального захисту. Найближчим часом тут планує надавати послуги і ПАТ "ЕК "Херсонобленерго".

На ремонт приміщення  витратили 573, 6 тис. грн, а за кошти Херсонводоканалу придбали меблі та обладнання. Для зручності мешканців встановили і термінал "Приватбанку".

Міський голова Володимир Миколаєнко зауважує: "Це такий собі пілотний проект, який ми впроваджуватимемо і в інших мікрорайонах міста. В планах - відкрити подібні центри у Шуменському мікрорайоні та мікрорайоні Корабел. Головне, щоб людям було зручно".