До 31 червня 2018 року буде обмежено рух на ділянці вул.Чкалова-вул.Тираспольска у Херсоні

Черв. 12 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

До 31 червня 2018 року буде обмежено рух на ділянці від житлового будинку № 29-А по вул.Чкалова  до вул.Тираспольської. Таке розпорядження видав херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

Ділянку буде перекрито у зв’язку з плановим ремонтом тепломережі, яка проходить по вул.Чкалова.

Виконавець робіт – ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль» –  на час роботи зобовязаний огородити місце проведення робіт згідно з Державними будівельними нормами, забезпечити освітлення в нічний час, установити інформаційні щити та дорожні знаки та утримувати в належному санітарному стані територію, прилеглу до ділянки проведення робіт.

 Контроль за виконанням земельних робіт та відновленням асфальтобетонного покриття, тротуарів, зелених зон у відповідності до вимог спеціальних нормативно-правових актів здійснюватиме управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради

Контроль за утриманням у належному санітарному стані території, прилеглої до ділянки проведення робіт, та за виконанням робіт у терміни, обумовлені дозволом, здійснюватиме інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Херсона міської ради.