До уваги районних у місті Херсоні, селищних та сільських рад міста Херсона, громадських організацій!

Січ. 24 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Щороку Посольство Німеччини в Україні надає міжнародну технічну допомогу на реалізацію мікропроектів, спрямованих на поліпшення умов життя бідних верств населення та сприяння соціально-економічному розвитку за такими напрямками:

енергетика і ресурсоефективність,

сприяння розвитку економіки й інфраструктура,

децентралізація та місцеве самоврядування,

засади правової держави і боротьбі з корупцією,

а також громадянське суспільство, освіта, наука і засоби масової інформації.

У 2018 році Посольство Німеччини в Україні також підтримуватиме проекти шляхом надання пропорційного фінансування.

Посольством відкрито грантовий конкурс мікропроектів (http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/04/Entwicklungspol__Zusammenarbeit/Kleinstprojekte__2017/Kleinstprojekte__2018.html з наступними вимогами:

Термін подачі заявок: до 23 лютого 2018 року.

Максимальна сума грантового сприяння: 8 тис. євро.

-  Проекти мають бути з коротким терміном реалізації (макс. 6 місяців, завершення – щонайпізніше 15 жовтня 2018 року), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і найбідніших верств населення та на забезпечення довгострокової дієвості проекту.

Ремонтні роботи та закупівля обладнання також можуть бути проектом для підтримки та реалізації.

ü  Заявки можуть подавати організації/установи/спілки/неурядові організації (АЛЕ не підприємства і не ОСББ).

На одну установу/організацію/об’єднання може бути подана лише одна заявка.

ü  Однією з основних вимог підтримки проектів є надання заявником часткового фінансування, за умови, що заявник не може сам реалізувати свій проект.

Це означає обов’язкову наявність власного внеску заявника у будь-якому випадку (також і нефінансового – наприклад, виконання робіт або надання робочої сили чи приміщень), також можливе часткове фінансування третіми сторонами.

 

Для отримання фінансової допомоги від Посольства Німеччини в Україні необхідно заповнити заявку (Додаток 2) відповідно до вимог конкурсу (Додаток 1). До заявки потрібно долучити короткий опис проекту німецькою чи англійською мовами (макс. 500 знаків), підписаний двома відповідальними особами організації-заявника,  а також план фінансування.

Пакет документів має бути надісланий винятково поштою на адресу Посольства Німеччини в Україні (адреса зазначена у вимогах конкурсу).

 

Примітка: У 2017 році Посольство Німеччини в Україні змогло надати сприяння семи мікропроектам. У співпраці з ініціативами громадянського суспільства та комунальними закладами, за умови надання ними власного внеску, за минулі декілька місяців у державних та благодійних закладах була, зокрема, придбана медична апаратура та обладнання, відремонтована їдальня і кухня сільської школи, придбане реабілітаційне обладнання для дітей з інвалідністю, відремонтовані вікна початкової школи і дах дитячого будинку. В інтернаті для дітей з інвалідністю був встановлений комплекс з ігровим обладнанням для дітей з обмеженими можливостями.

 

Додаток 1: Вимоги конкурсу.

dДодаток 2: Заявка на отримання фінансової підтримки для реалізації мікропроекту.

dДодаток 3: Заявка на отримання фінансової підтримки для реалізації мікропроекту німецькою мовою.