До уваги районних у місті Херсоні, селищних та сільських рад міста Херсона, комунальних закладів, установ та підприємств, громадських організацій!

Лют. 1 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

З метою покращення економічної ситуації в Україні Урядом Японії запропоновано програма фінансової допомоги «Кусаноне», яка набула високого рейтингу завдяки гнучкому та швидкому сприянню основним проектам розвитку.

Грантова допомога вищезазначеної програми надається у таких сферах:

- охорона здоров’я: закупівля медичного обладнання та медичного транспорту для лікарень;

- освіта: проведення ремонтних робіт у дитячих садках, школах та школах-інтернатах (утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, впровадження енергозберігаючих заходів, встановлення твердопаливних котлів на біомасі тощо);

- культура: закупівля обладнання для музичних шкіл, музеїв тощо;

- підтримка соціального підприємництва: надання виробничого обладнання для малих та середніх підприємств, допомога внутрішньо переміщених осіб.

Програма «Кусаноне» сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями – як неурядовими, там і місцевими державними.

Кожна організація може подавати декілька заявок (проектів) на грантову допомогу.

Посольство Японії в першу чергу підтримуватиме проекти направлені на вирішення нагальних потреб у громаді.

Кошти програми надаються після дослідження та оцінки кожної заявки на щорічні проектній основі, яку необхідно подати до 30 березня.

У разі підтримки Посольством Японії в Україні заявки реалізацію проекту буде розпочато на початку 2019 року.

Потенційний заявник має взяти до відома те, що не можуть фінансуватися наступні статті бюджету: заробітна плата, дорожні та повсякденні витрати, інші адміністративні та поточні витрати організації-реципієнта. Кошти гранту також не можуть бути використані для сплати ПДВ.

Орієнтовна сума грантової допомоги складає до 70-75 тис. дол. США. Крім того, 20 % загальної вартості проекту фінансується отримувачем грантової допомоги (крім проектів закупівлі медичного обладнання).

Також отримувач зобов’язується оплатити банківську комісію за конвертацію валют (розмір визначається в залежності від суми гранту, зазвичай – не більше 10 тис. грн).

Якщо Ваша установа погоджується з вищезазначеними умовами та бажає стати одержувачем програми Кусаноне – заповніть подану нижче аплікаційну форму та відправте її до Посольства Японії в Україні поштою, електронною поштою або по факсу:

Поштова адреса:

Посольство Японії в Україні
Бізнес-центр «Європа», 7 поверх,
Музейний провулок, 4,
01901, Київ
Fax:(380-44) 490-5502
E-mail: kusanone@kv.mofa.go.jp

УМОВИ

ФОРМА ЗАЯВИ