Дотації за молодняк, який народився в господарстві у минулому та поточному році (до тринадцятимісячного віку)

Лип. 11 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Пунктом 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107(зі змінами від 28.03.2018 № 285) передбачено отримання фізичними особами – власниками великої рогатої худоби дотації за молодняк, який народився в господарстві у минулому та поточному році (до тринадцятимісячного віку), які ідентифіковані та занесені до Єдиного державного реєстру тварин. Про це повідомляють в управлінні споживчого ринку міськради.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подаютьза місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

- паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

- паспорта громадянина України;

- довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

- документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи необхідно подати до 1 вересня і до 1 грудня поточного року.

За додатковою інформацією звертайтеся доУправління споживчого ринку Херсонської міської ради: адреса: м. Херсон, проспект Ушакова,37, каб.510,  телефон: (0552) 49 15 10 електронна пошта: e-mail:up_torg2014@ukr.net.