Думку громади почуто

Лип. 18 2012 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

За дорученням міського голови, управлінням транспорту і зв’язку міської ради аналізується доцільність введення в дію подвійного тарифу за проїзд у маршрутному таксі з 22.00 до 0.00 годин.

Першочерговим в зазначеному питанні є врахування думки громадськості, яка безпосередньо і є потенційним користувачим послуги.

Тому, серед іншого, протягом місяця на Інтернет-сторінці офіційного сайту Херсонської міської ради та її виконавчих органів тривало інтерактивне опитування із зазначеної тематики. Участь у ньому взяло 1 тис. 59 відвідувачів сайту. Більшість, а саме 83% , на питання «Чи згодні Ви сплачувати подвійний тариф за проїзд у маршрутному таксі з 22.00 до 0.00?», відповіли «Так, мені транспорт вночі необхідний», 12,51% відповіли –  «Ні, я не користуюся маршрутками вночі», 4,49% - залишилися байдужими.

Враховуючи підтримку громадою думки щодо доцільності введення подвійного тарифу за проїзд у маршрутному таксі з 22.00 до 0.00, управління транспорту і зв’язку запропонує відповідний проект рішення для розгляду під час найближчого засідання виконавчого комітету міської ради.

Дякуємо всім, хто виказав власну небайдужість та сприяє покращенню роботи міського громадського транспорту.