Фінансувати херсонський футбол буде міська рада

Лют. 10 2016 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Фінансування заходів Програми розвитку футболу на 2016 рік буде здійснюватися за рахунок місцевого бюджету, а також позабюджетних джерел (власні ресурси організації, вітчизняних та іноземних інвесторів тощо).

Про це йдеться у проекті рішення міськвиконкому "Про затвердження програми розвитку футболу в м.Херсоні на 2016-2018 роки".

Відтак, прогнозний показник бюджетного фінансування на 2016 рік передбачає частину в обсязі 1,9 млн. гривень (підготовка та участь ФК «Кристал» у чемпіонаті України) через управління молоді та спорту міської ради, громадську організацію «Херсонська міська федерація футболу» та 500 тис. гривень (на утримання та спортивну роботу гуртків та секцій з футболу) через управління освіти міської ради.

Нагадаємо, що сьогодні відбулося засідання виконкому міської ради. Основними питаннями для розгляду стали "Про внесення змін та доповнень до Цільової програми рохвитку міського електротранспорту на період до 2017 року" та "Про затвердженння Програми розвитку футболу у м.Херсоні на 2016-2018 рр".

Окрім того, додатково члени виконкому розглянули план роботи департаменту житлово-комунального господарства на 2016 рік.