Сьогодні день народження святкує Почесний громадянин міста Микола Калінічев

Бер. 3 2021 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Сьогодні від імені міського голови Ігоря Колихаєва секретар міської ради Галина Лугова привітала із днем народження Почесного громадянина міста Херсона Миколу Олександровича Калінічева.

Микола Олександрович сьогодні святкує своє 89-річчя. Він був головою виконавчого комітету (посада відповідала посаді міського голови) упродовж 1983-1990 років.

Під його керівництвом місто планово розвивалося, було збудовано І та III Таврійський мікрорайони, щороку вводилися в експлуатацію дитячі садочки та загальноосвітні школи.1989 року в Парку Слави на набережній Дніпра побудований архітектурно-скульптурний комплекс Меморіал Слави тощо.

Окрім того, у ті роки за кошти місцевого бюджету та підприємств міста збудовано бібліотеку ім. Олеся Гончара, в'їзні ворота до міста з боку Миколаївського та Кіндійського шосе, готельний комплекс «Фрегат», Херсонський обласний діагностичний центр тощо.

«Щиро бажаю Вам здоров’я, натхнення та ще багато років щасливого життя, щоб Ви й надалі надихали всіх своєю мудрістю, енергією та оптимізмом», - зазначила Галина Лугова.