Херсон наблизився до здобуття статусу громади, дружньої до дітей та молоді

Лип. 11 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Сьогодні Херсонська міська рада підписала Меморандум про взаємодію із Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді».

Перший заступник міського голови Ігор Козаков та керівник соціальних програм ЮНІСЕФ в Україні АртурАйвазовскріпили підписами початок реалізації програми.

«Мені дуже хочеться, щоб діти та молодь Херсона почувались безпечно та затишно у нашому місті, мали можливості для праці, навчання та розвитку. Міська влада робитиме все можливе для цього», - зазначив перший заступник міського голови Ігор Козаков під час підписання.

Керівник соціальних програм ЮНІСЕФ в Україні АртурАйвазовпідкреслив, що підписання меморандуму – відповідальний крок для Херсона,бо таким чином міська влада засвідчує готовність працювати у цьому напрямку.

Очікується, що, після реалізації всіх етапів програми, у місті буде створено чисте, безпечне та комфортне середовище для найменших жителів, ау процесі незалежної оцінки Херсон отримає статус “Громади, дружньої до дітей та молоді”.

Довідка. Про намір приєднатися до глобальної ініціативи ЮНІСЕФ заявилипонад 170міст та об’єднаних територіальних громад з усієї України. Херсон став переможцем конкурсного відбору та увійшов до другої групи муніципалітетів, що будуть отримувати методологічну підтримку Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках реалізації ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”.


Партнерами ініціативи в Україні є: Представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA); Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство молоді та спорту України; Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»; Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об'єднаних територіальних громад» та Громадська спілка «Національна молодіжна рада України».