Херсонці приховують своїх кривдників

Трав. 29 2012 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Людей похилого віку в Україні більше всіх кривдять чиновники, а херсонські бабусі й дідусі страждають від своїх сусідів. Всеукраїнська благодійна організація «Турбота про літніх в Україні» у десятках міст країни провела соціологічне дослідження на тему «Кривда літніх людей в Україні».

Майже 35% усіх українських старих страждають від дій чиновників. Більше інших від можновладців терплять образи у Чернігові – близько 50%, у Херсоні ж таких – 10%. Працівниками медицини незадоволені майже 20% опитаних людей похилого віку сусіднього Миколаєва, між тим як у Херсоні цей показник ледве сягає 5%. Від нестачі спілкування більше інших страждають полтавські старі – 18%, у Херсоні таких всього 3%.

Проте Херсон побив рекорд по Україні щодо сварок із сусідами. 35% літнього населення нашого міста скаржиться на скандали з тими, хто мешкає поруч, тоді як середній показник по інших містах України не перевищує 20%.

Але сильніше всього членів благодійної організації зачіпило те, що херсонці не зізнаються: хто найбільше викликає невдоволення людей похилого віку. Більш 25% наших земляків похилого віку відмовилися вказувати своїх кривдників. У більшості інших регіонів відсоток скритності не дотягував і до 5%.