Херсонців запрошують на лекцію мистецтвознавиці Діани Клочко

Груд. 12 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

14 грудня о 15:00 у Херсонському художньому музеї відбудеться лекція мистецтвознавиці Діани Клочко «Боротьба за сучасність — натуралізм, політична сатира і соціальні біди. Художники середини ХIX ст. як бунтарі».

"Середина ХІХ століття в образотворчому мистецтві позначена протистоянням академізму і «нових демократів». Зокрема у мистецтві Франції, так званої Другої імперії, аристократичному мистецтву починають протиставляти зображення соціальних низів, створювати карикатури на політичних діячів, посилювати натуралістичні мотиви, особливо у зображенні жіночого тіла і нетипових стосунків. Про форми, в яких така гротескність розвивалась у публічному експозиційному просторі Парижу, розповість мистецтвознавиця Діана Клочко", - відзначають організатори.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: http://bit.ly/2sbyuHv.

Довідка. Діана Клочко — мистецтвознавиця, лекторка, заслужена працівниця культури України, членкиня ПЕН-Центру і Міжнародної Асоціації арт-критиків, авторка книги «65 українських шедеврів. Визнані й неявні» (видавництво «Arthuss»).

*Проект «Мистецтво в авангарді суспільних змін» реалізується в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).