Херсонська гімназія №1 отримала бронзову нагороду від міжнародної програми Generation Global

Трав. 10 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Четвертий рік поспіль Херсонська гімназія №1 співпрацює з міжнародною програмою Generation Global за підтримки фонду Тоні Блера. Основним завданням своєї роботи Generation Global вважає виховання нового покоління, сповненого любові до своєї країни та готового до співпраці з міжнародною спільнотою.

Навчання учнів у ході програми націлене на розвиток критичного мислення та комунікативних навичок, які надають їм змогу робити висновки, бачити проблему та шукати шляхи її вирішення. Така серйозна мета досягається шляхом спеціально розроблених циклів уроків за окремими темами, міжнародних відео конференцій та роботи у тематичних блогах.

За підсумками 2017/18 навчального року  гімназія отримала Bronze Award (Бронзову нагороду). Партнерами гімназистів були освітні заклади із різних країн світу: Палестини, Індонезії, Індії, Йорданії та України.

З 2016 року учні гімназії беруть участь в онлайн конференціях  міжнародної програми “Face to Faith”.

“Face to Faith” – це глобально-шкільна програма від організації “Tony Blair Faith Foundation”, активно діюча у великій кількості шкіл у країнах по всьому світу. Розроблена для учнів 12-17 років, “Face to Faith” дає змогу безпосередньо спілкуватися учням із своїми однолітками, дізнатися багато цікавого про життя, цінності, вірування та культуру в інших країнах від ровесників, розповісти про себе та свої цінності та проявити голос, який буде почутий у всьому світі.

Спілкування відбувається виключно англійською мовою, тому учні мають надзвичайну можливість покращити знання англійської мови, знайти друзів та навчитися вести конструктивний діалог з однолітками інших країн.