Херсонська міська рада ділиться досвідом впровадження сучасних технологій

Черв. 17 2015 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Протягом двох днів в Херсонський міській раді буде проходити семінар «Досвід роботи управління комунальної власності Херсонської міської ради з впровадження сучасних технологій для кращої взаємодії влади та громади». Її учасниками стали міські, селищні, сільські голови, працівники органів місцевого самоврядування різних рівнів з 12 областей України.

Учасників семінару привітав Володимир Миколаєнко, Херсонський міський голова, голова регіонального відділення Асоціації міст України. Він розповів присутнім, що з жовтня 2014 року у Херсонській області розпочалась унікальна кампанія «Цифрове перетворення Херсонської області» за підтримки Google Україна у партнерстві Херсонської міської ради та Херсонського обласного благодійного фонду «Об’єднання». Цей проект в рамках програми регіональної співпраці компанії Google Україна є вже 3-м, але абсолютно унікальним, адже таких масштабів не мав ані Львів, ані Рівненська область, де раніше впроваджувався проект. Володимир Миколаєнко зазначив, що ми готові поділитися досвідом по реалізації даного проекту та побажав учасникам плідної праці.

Заступник міського голови Віктор Іванушкін більш детально презентував досягнення проекту та подальші плани по його впровадженню. Він розповів, що в проект «Херсонська мапа округів», перший подібний проект в Україні. На цій мапі місто Херсон розділено на мажоритарні округи, вказано контакти відповідального депутата округу, аби херсонці могли безпосередньо до нього звертатись для вирішення тих питань, які їх турбують. По кожному округу вказано скільки коштів було виділено на ремонт покрівель, водопроводу, ліфтів, каналізації, опалення, водостоків, шкіл, фасадів, електрообладнання, вентиляції, віконних блоків, починаючи з 2011 року. «Зараз вийшли на рівень, коли доступна інформація аж до окремого під’їзду кожного будинку. Ці данні кореспондуються з проектом Відкритий бюджет, завдяки якому кожен херсонець може побачити на що витрачалися кошти громади» - зазначив заступник міського голови.  

Віктор Іванушкін підкреслив, що основним завданням програми на перспективу є:  підвищення  інвестиційної та туристичної привабливості міста Херсона через експертну допомогу Google. Він також наголосив, що планується розробити карту зонування земельних ділянок м.Херсона, аби потенційний інвестор міг одразу побачити під що відведено ту чи іншу ділянку землі.  А також на прохання багатьох херсонців на цій Мапі також з’явиться інформація про стан доріг у місті: скільки виділялось коштів на ремонт у 2014/15 роках, на яких відрізках велись роботи, будуть вказані точні адреси та вказано виконавця робіт, його контакти

«Ми готові поділитися з вами своїми напрацюваннями, щоб наша влада дійсно працювала відкрито та прозоро», - зазначив Віктор Іванушкін.