Херсонські танцівники стали одними з найкращих на Чемпіонаті Світу в Англії

Лист. 2 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Херсонська пара танцівників стала одною з найкращих на престижному міжнародному турнірі зі спортивних бальних танців Imperial Championship та International Championships, що традиційно проходить в Англії (м. Гетвук та м. Брентвуд).

Цьогоріч 153 пари з Англії, Америки, Франції, Китаю, Ізраїлю та багатьох інших країн світу боролися за звання Чемпіонів світу. До фіналу потрапили 6 пар, серед яких пара з України.

Вихованці клубу спортивних бальних танців «Латинос» (керівник – Порощай (Логвинченко) Лілія) Центру дитячої та юнацької творчості, підпорядкованого управлінню освіти Херсонської міської ради, – Ліпшиць Станіслав (студент ХДУ, майстер спорту) та Маркіна Ангеліна, які в категорії «Молодь (21 року)» вибороли IV місце серед найсильніших пар зі всього світу.

Ще одна танцювальна пара клубу спортивного бального танцю «Латинос» прославила нашу країну та місто. Сторончак Кирило, учень гімназії №1, та Бурлакова Софія, учениця Олешківської гімназії, увійшли до складу топ 24 найсильніших пар світу у віковій категорії «Молодь (до 21 року)». Танцівникам лише по 16 років.