Херсонводоканал безкоштовно встановлюватиме водолічильники відповідальним боржникам

Лип. 29 2020 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

З 1 серпня до 30 вересня Херсонводоканал проводить акцію для споживачів, які розраховуються за воду без лічильників, за нормами водоспоживання, та мають борг з оплати понад 3 місяці станом на 1 серпня.

У разі повної оплати боргу або укладання договору реструктуризації заборгованості на вигідних умовах, споживачі, які не мають засобів обліку води, отримують право на безкоштовний монтаж водолічильника.
Так, впродовж двох місяців працівники підприємства будуть безкоштовно виконувати встановлення, придбаних споживачами, водолічильників, їх опломбування та взяття на облік за однієї умови: одночасного або поетапного погашення боргу!
Споживачі можуть врегулювати питання заборгованості та отримати безкоштовну послугу з встановлення лічильника води, звернувшись за тел. 43-58-58, 42-01-29.
Крім того, нагадуємо, що продовжує дію міська програма безкоштовного забезпечення засобами обліку малозабезпечених верств населення.
Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою на ім’я міського голови у каб. № 107 міськвиконкому (м. Херсон, просп. Ушакова, 37).

Скористайтесь унікальною нагодою! Сплатіть борги на вигідних для себе умовах! Не зволікайте: акція триватиме два місяці!