Херсонводоканал замінив дві стратегічні засувки в центрі міста

Січ. 21 2021 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

20 січня на розі вул. Гетьмана Сагайдачного та вул. Ярослава Мудрого Херсонводоканал замінив дві засувки, які відпрацювали свій термін експлуатації.

Засувки впливають на оперативність відключення пошкоджених ділянок та регулювання гідравлічних режимів подачі води. У випадку виникнення аварійної ситуації саме за допомогою запірної арматури робітники Херсонводоканалу зможуть швидко локалізувати невелику ділянку мережі та ліквідувати пошкодження, не припиняючи водопостачання на цілий мікрорайон чи вулицю.

 «Водоканал планово встановлює нові засувки європейської якості з обгумованим клином. Це дасть можливість надійно та ефективно транспортувати воду, адже такого роду засувка гарантує герметичність і тривалий термін служби», – зазначив інженер служби водопостачання підприємства Сергій Гордий.

Покращення якості води неможливо без поступового відновлення  водопровідних мереж та обладнання на них.

Довідка. На водопровідних мережах, які обслуговує Херсонводоканал, встановлено майже 52 тис. засувок.  У 2020 році  було встановлено 133 нових засувки європейського виробництва, які зарекомендували себе надійністю та зручністю в експлуатації.