Інформація стосовно Положення про відкритий міський конкурс на виготовлення фірмового торта «Херсон»

Лют. 25 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

У міськраді затверджено Положення про відкритий міський конкурс на виготовлення фірмового торта «Херсон».

Цілями Конкурсу є:

1. Визначення та створення солодкої візитівки міста – фірмового торта «Херсон».

2. Створення умов для підвищення туристичної привабливості Херсона та його іміджу для мешканців та гостей міста.

3. Вдосконалення професійної майстерності, творчого потенціалу кухарів та кондитерів.

 Конкурс проводиться з 25 лютого до 19 травня у три етапи:

І етап – з 25 лютого до 20 квітня  – прийом реєстраційних анкет, фотографій кондитерського виробу в двох ракурсах – загальному та в розрізі, технологічних карт, рецептур. Заявки надсилаються на електронну адресу:up_kult@ukr.net або рекомендованим листом на адресу: м. Херсон,вул. Гімназична,7 (управління культури Херсонської міської ради); тел.32-17-18.

ІІ етап – з 22 квітня до 19 травня члени Оргкомітету проводять  відбір конкурсних анкет, які надіслано до 17:00 20 квітня, у межах І етапу ідентифікують анкети, які підпадають під умови Конкурсу, присвоюють номери учасникам, які переходять до наступного, ІІІ етапу. Після зашифровки, пакет документів (номер учасника, фотографії кондитерського виробу в двох ракурсах – загальному та в розрізі, рецептур з описом технології приготування) надсилається кожному члену Журі для ознайомлення.

ІІІ етап– 19 травня  – визначення Журі переможців Конкурсу. Учасники конкурсу надають 2 торти (1 – для оцінювання Журі, 1 – виставковий зразок). 

19 травня,  у рамках відкриття «Туристичного сезону – 2019», відбудеться презентація фірмового торта «Херсон» та публічне оголошення переможця Конкурсу із врученням учасникам Конкурсу Подяк міського голови та переможцю – Почесної грамоти міського голови та цінного подарунку (до 30 000 грн).

Із детальною інформацією стосовно конкурсу можна ознайомитися у розділі "Нормативні акти міської ради. Розпорядження міського голови".