Інформаційне повідомлення про підготовку установчих зборів Громадської ради при Херсонському міському голові

Черв. 5 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Інформаційне повідомлення про підготовку установчих зборів Громадської ради при Херсонському міському голові

Розпочата підготовка до установчих зборів Громадської ради при Херсонському міському голові, до участі в яких запрошуються представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їхніх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України не пізніше ніж за рік до проведення установчих зборів (далі – інститути громадянського суспільства).

Установчі збори Громадської ради при Херсонському міському голові призначені на24 липня 2018 року.

Для участі в установчих зборах за 10 календарних днів (до 13 липня 2018 року) до установчих зборів до ініціативної групи, яка знаходиться за адресою: м.Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. № 301, контактна особа – Онищенко Ірина Анатоліївна (телефон 49-05-17) або Рощін В’ячеслав Андрійович (каб.516 тел. 49-31-03) , необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються (в електронному та паперовому варіантах):

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копія довідки про неприбутковість організації;

- витяг з ЄДРПОУ (підтвердження державної реєстрації організації);

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

- інформація про персональний склад керівних органів інституту громадянського суспільства;

- творча робота представника інституту громадянського суспільства – опис проблем у сфері, в якій він працює, та бачення ним вирішення цих проблем.

Члени діючої Громадської ради при Херсонському міському голові подають лише заяву та рішення керівника інституту громадянського суспільства.

Текст заяви завантажити

Інститут громадянського суспільства, який подає кандидатуру свого представника до складу Громадської ради, повинен мати досвід успішної діяльності на благо громади.

Кандидатура, яка подається інститутом громадянського суспільства до складу Громадської ради,повинна мати досвід громадської чи експертної роботи та належний рівень кваліфікації, необхідної для виконання повноважень у Громадській раді.

До складу Громадської ради може обиратисяне більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

У разі, якщо два або більше інститутів громадянського суспільства очолює одна й та особа, до складу Громадської ради може бути обрано тільки одного представника цих організацій.

У разі, якщо в двох або більше інститутах громадянського суспільства повторюється більша частина складу постійно діючого керівного органу, до складу Громадської ради може бути обрано тільки одного представника цих організацій.

Не можуть бути обрані до складу Громадської ради:

1. Особи, членство яких у Громадській раді припинено раніше на підставі недотримання вимог Положення про Громадську раду або за порушення етичних норм; колишні радники Херсонського міського голови, позбавлені повноважень за ініціативи чинного міського голови; особи, повноваження яких на громадських або інших виборних посадах достроково припинялися за різноманітні порушення, у тому числі етичного характеру.

 2. Особи, щодо яких зафіксовано фактидискримінації людей за будь-якою ознакою.

 3. Особи, які мають непогашену судимість.

 

Додаткова інформація за телефоном 49-05-17,

контактна особа Онищенко Ірина Анатоліївна.