Медичним працівникам Корабельного району розповіли про міфи і факти щодо синдрому Дауна

Квіт. 20 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

19 квітня 2017 року на базі жіночої консультації Міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних відбулася зустріч медичних працівників Корабельного району з представниками Херсонської обласної організації підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини».

Учасники зустрічі ознайомилися з міфами і фактами про синдром Дауна, з  почуттями, які відчувають батьки після народження сонячного малюка, і про їх очікування. Під час заходу виступаючі презентували інформаційний комплект "Сонячна скарбничка" для сім'ї новонародженого з синдромом Дауна,  який створений батьками і надрукований за рахунок коштів міського бюджету, а також інформаційний плакат, розроблений ГО "Сонячні діти Херсонщини", для розміщення його в медичних установах;  запропонували модель оголошення діагнозу сім'ї новонародженої дитини.

За результатами заходу медичні спеціалісти запропонували громадським активістам провести ряд зустрічей з даного питання в інших установах Корабельного району.

Захід відбувся у рамках проекту «Інформаційно-просвітницький тур «Кожна дитина – особистість», що реалізується ГО «Сонячні діти Херсонщини» в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», який адмініструється БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» і ГО «Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу.