Міське комунальне підприємство "Херсонський водоканал" звертається із проханням своєчасно та у повному обсязі оплачувати за спожиті послуги

Лют. 17 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Шановні херсонці!

Звертаємось до вас із  переконливим проханням своєчасно та у повному обсязі оплачувати  за спожиті  послуги МКП "Херсонський водоканал". Від цього залежать надійність та якість  функціонування системи водопостачання та водовідведення нашого міста.

Кошти, які надходять від вас, мають цільове призначення: це ремонт та підтримання у робочому стані виробничого устаткування, придбання реагентів для дезінфекції води та очищення стоків, закупівля паливно-мастильних матеріалів, труб, запірної арматури.

Крім того, Херсонському водоканалу вкрай необхідно своєчасно розраховуватись за спожиту електроенергію, без якої  не можуть працювати свердловини та обладнання насосних станцій, вчасно сплачувати податки.

Недоотримання коштів, через неповну та несвоєчасну оплату жителями за послуги  водопостачання та водовідведення, ставить під загрозу спроможність підприємства своєчасно оплачувати роботу співробітників, забезпечувати виробничі процеси, зокрема оперативно ліквідовувати аварійні ситуації, усувати засмічення каналізації. Дефіцит коштів  створює перешкоду для подальшого розвитку підприємства, гальмує реалізацію програми щодо поліпшення якості води.

Ми у повній мірі розуміємо теперішнє фінансове навантаження на сімейні бюджети  при оплаті  житлово-комунальних послуг. Разом із тим,  звертаємо вашу увагу на той факт, що частка  послуг водопостачання та водовідведення у структурі загальної плати за ЖКП у опалювальний період складає  не більше 4-7%.

Тому просимо регулярно, до кінця поточного місяця, оплачувати  послуги МКП "Херсонський водоканал" та не ставити під загрозу весь процес цілодобової подачі води та водовідведення. За наявності великого боргу рекомендуємо укласти договір реструктуризації на зручний для вас термін. Телефони  відділу  по  роботі з боржниками: міський 42-01-29 або моб. 0503137136, 0503137138.

Нагадуємо, якщо оплата за комунальні послуги перебільшує 15-% частку від сукупного доходу сімї,  ви можете оформити субсидію і держава буде компенсувати значну частину цих витрат.

Для  оформлення субсидії необхідно звернутись за місцем проживання до управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) районних  у місті Херсоні  рад.

Пункти прийому громадян з питань призначення житлових субсидій у м.Херсоні:

· Суворовський район  - вул. Маяковського, 8(тел. 22-33-35)

· Корабельний  район - вул.Суворова, 29(тел.22-96-81)

· Дніпровський район   - вул.Перекопська, 166(тел.35-44-65)

Усі малозабезпечені абоненти МКП "Херсонський водоканал", які отримали пільги або оформили субсидії, мають можливість безкоштовно встановити прилади обліку водив квартирах та приватних будинках.

Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою на ім’я міського голови у каб №107 міськвиконкому  (пр.Ушакова, 37).

Дякуємо за розуміння!

З повагою, адміністрація Водоканалу