Міський голова Володимир Миколаєнко взяв участь у XV Українському муніципальному форумі

Черв. 19 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

В Одесі триває XV Український муніципальний форум, який  продовжує багаторічну традицію Асоціації міст України як організатора збирати голів громад, урядовців, експертів та представників міжнародних організацій для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.

Учасниками форуму є міські голови та керівники органів місцевого самоврядування, представники центральних органів державної влади, парламентарі.

Херсонщину на форумі представляють керівники органів місцевого самоврядування - зокрема, і Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

Так, представники херсонської делегації не тільки подали проблемні питання своїх громад для їх розгляду на Дні діалогу з урядом, а й особисто висловилися за необхідність якнайшвидшого розв`язання найбільш гострих питань, котрі гальмують розвиток.

У Дні діалогу в рамках Муніціпального форуму в Одесі беруть участь прем‘єр-міністр України, члени уряду, народні депутати, Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер, спеціальний посланець Уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Георг Мільбрадт.