Міськводоканал виконує боргові зобов’язання

Трав. 16 2012 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Понад 2,5 млн.грн. перераховано ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» від херсонського Міськводоканалу. Про це повідомив директор міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона» (Міськводоканал) Ігор Козаков.

У порівнянні з іншими регіонами, де суми боргів міських водоканалів перед енергетиками обчислюються мільярдами гривень, херсонський Міськводоканал винен місцевому обленерго незрівнянно менше.

До перших чисел травня Міськводоканал повинен був розрахуватися з «Херсонобленерго» за спожиту у квітні енергію. Але за об’єктивних причин не міг зробити це вчасно та у повному обсязі, тому в березні і квітні поточного року підприємству довелося перераховувати гроші частково та на шкоду іншим статтям витрат. Тоді рішенням міськради від 11 квітня 2012 року з міського бюджету було виділено 2 млн.грн. на поточні витрати Міськводоканалу, щоб підприємство, в свою чергу, робило оплату по заборгованості перед «Херсонобленерго» зі своїх обігових коштів.

Незважаючи на мінливі тарифи та несвоєчасну оплату населенням за послуги, протягом всього часу кошти на сплату боргу Міськводоканалом перераховувалися регулярно. Таким чином, станом на 16 травня на рахунки ПАТ «ЕК «Херсонобленерго», з урахуванням попередніх оплат, у цілому було перераховано 2 млн. 690 тис.грн. У п’ятницю енергетикам перерахують 400 тис.грн., що залишилися. За словами керівника Міськводоканалу, сьогодні ранком усі платіжні документи були надані керівництву «Херсонобленерго».

Вчора, 15 травня, директор департаменту бюджету і фінансів Херсонської міської ради Роман Підперигора підтвердив: перерахування, про які йшлося на сесії, проводяться регулярно. Отже, Міськводоканал має можливість розраховуватися зі своїм кредитором.

Таким чином, повідомлення ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» від 16 травня, у якому міській владі інкримінують бажання ввести населення в оману, слід уважати безпідставним. І виконавчі органі міської ради, і Міськводоканал виконують домовленості як по відношенню один до одного, так і відносно своїх боргових зобов’язань.