Моє яскраве місто Херсон

Вер. 2 2013 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Вихідними, за підтримки міської влади, в Театральному сквері, в рамках проекту «Хвиля позитиву», http://www.city.kherson.ua/news_detail/_hvilya-pozitivu_-dlya-tih-hto-lyubit-herson  пройшов арт-конкурс «Моє яскраве місто Херсон».

Ініціаторам проекту стала громадська організація «Легенда 14».

18 молодих херсонських художників, просто неба зображували рідне місто. Кожен, хто завітав до скверу цього дня, міг чи-то спостерігати за написанням картин, чи долучитись до кількох майстер-класів з образотворчого мистецтва, чи пройтись алеєю досвідчених художників, або ж додати власний штрих до загальної картини «Я люблю Херсон! Як любиш його ти?».

Найкращого серед конкурсантів обирали члени журі і глядачі.

Переможцем арт-конкурсу став Максим Черкашин. 25-річний дизайнер зобразив збірний образ Херсона.

У якості призу переможець одержав грошову винагороду, а також сертифікат на тур до Європи.

 

«В місті з’являється все більше громадських організацій, які хочуть бачити Херсон красивим, яскравим, оптимістичним, позитивним. Бачити його через призму мистецтва, поглядом молодих людей. Захід довів, що Херсон живе, мріє, думає позитивно, а молодь із задоволенням додає йому яскравих кольорів. Патріотизм молоді – майбутнє міста Херсона», - зазначила в.о. міського голови, секретар міської ради Зоя Бережна, яка стала однією з гостей заходу.


Дивіться фоторепортаж за посиланням  http://www.city.kherson.ua/list_gallery_category/art-konkurs-moye-yaskrave-misto-herson