Наступний після Привокзального скверу – просп. 200-річчя Херсона

Квіт. 2 2015 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради


Представниками управління споживчого ринку міської ради спільно з правоохоронцями проведено рейд з ліквідації стихійної торгівлі на розі просп. 200-річчя Херсона та вул. 49 Гвардійської дивізії.

Усіх, хто торгує без документів, зобов’язано в присутності представників міліції прибрати продукти харчування (в тому числі розташовані прямо на тротуарі чи газоні), штучні квіти, білизну та окуляри, лотки з картками поповнення мобільного зв’язку; так звану «виносну рекламу» біля малих архітектурних форм – забрати безпосередньо у кіоски чи павільйони, на які у підприємців є дозволи. Реалізаторам та власникам надано роз’яснення щодо правил торгівлі та запропоновано перейти на наявні вільні місця майже поруч – на ринок «Таврійський», де є можливість санітарного контролю за якістю продуктів і зручні умови для продажу товарів. Як запевнила начальник управління споживчого ринку Віра Кружнова, вільних місць там достатньо, в тому числі соціальних, де малозабезпечені мешканці можуть продавати власноруч вирощену продукцію без сплати за торгове місце.

Відсьогодні ділянку на розі просп. 200-річчя Херсона та вул. 49 Гвардійської дивізії щодня патрулюватимуть дільничні інспектори, які припинятимуть спроби стихійної торгівлі та складатимуть відповідні протоколи.

«У Привокзальному сквері не одразу, але все ж таки вдалося прибрати стихійну торгівлю. Зараз щодня і диспетчери комунального ринку, і представники управління споживчого ринку наглядають за тим, щоб у сквері не було ніякої торгівлі, якщо трапляються такі випадки – викликаємо наряд міліції. Тож і на просп. 200-річчя Херсона стихійної торгівлі не буде», - зауважила В.Кружнова.