Оголошено конкурс ідей цифрових проектів

Груд. 3 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Ініціатива «Дані міст» запрошує подавати ідеї на конкурс цифрових проектів.

Участь у конкурсі можуть взяти команди із 35 міст. Ідеї подаються винятково міськими радами за обов’язкової співпраці з громадськими активістами.

Майбутній цифровий проект повинен вирішувати конкретну проблему або задовольняти певну потребу місцевої громади, із можливістю розгортання в інших громадах.

Створений онлайн-сервіс повинен забезпечити просту та ефективнувзаємодію користувачів із даними про освіту, транспорт, комунальне майно, стан навколишнього середовища, медичні установи, публічні фінанси, будівництво та житловий фонд, безпеку на вулиці і на дорогах, громадську участь або іншими важливими даними.

Для подання вашої ідеї просимо використовувати онлайн-форму. Ідеї приймаються до 6 грудня 2019 року.

Передбачена можливість редагування ідей.

Команди-автори трьох найкращих ідей, визначених конкурсною комісією, у супроводі експерта ініціативи проведуть аудит для виявлення наявних даних міської ради, прогалин у них та усунення недоліків. Щоб підготувати якісні набори даних для майбутнього сервісу, вони також пройдуть інтенсивний тренінг.

Після цього, шляхом голосування комісії та інтернет-користувачів, буде визначено проект-переможець, який буде втілений ініціативою та переданий на баланс міської ради. Готове рішення буде представлене не пізніше 15 травня 2020 року.

Орієнтовний бюджет ініціативи складає 5 тисяч доларів США.