Особистий прийом мер провів… на вулиці

Квіт. 7 2021 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Леонід Гоменюк – учасник бойових дій (АТО), отримав І групу інвалідності через поранення. Записався на особистий прийом до міського голови Ігоря Колихаєва з проханням встановити пандус на сходах всередині будинку, адже до квартири діставатися вкрай тяжко – чоловік пересувається на візочку.

Міський голова дізнався про проблему пана Леоніда та вирішив приїхати до нього сам, аби херсонець не переймався тим, як дістатися до мера.

Результатом зустрічі стало доручення міського голови розробити та встановити відкидний пандус для Леоніда, але так, щоб він не заважав іншим жителям багатоповерхівки.

У розмові з міським головою Леонід зачепив ще багато питань, які треба вирішити, зокрема пожалівся, що не встигає слідкувати за новинами, бо не має телевізора.

«Крок за кроком ми вирішимо всі проблеми в нашому місті, не все буде так швидко, як вам хочеться. Проте одну проблему вирішу миттєво: телевізор я вам подарую. Завтра вже будете дивитися новини», - сказав Ігор Колихаєв.

Крім того, заявник поскаржився, що не може отримати автомобіль, у черзі на який стоїть багато років як учасник бойових дій. Голова пояснив, що цим питанням займаються спеціалісти обласної служби, але він посприяє тому, щоб Леонід швидше отримав інформацію та відповідь на своє питання.