План заходів у рамках XІХ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»

Трав. 18 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Дата

Час

Захід

Місце проведення

19 травня
П’ятниця

 

16:00

Прес-конференція, присвячена відкриттю фестивалю

Фойє театру ІІ поверху

18.00

Київський національний академічний театр ім. І. Франка, «Річард ІІІ» У.Шекспіра

Велика сцена

20:00

Карнавальна хода

вулиціміста

20:30

Святкове відкриття фестивалю

Площа Героїв

22:00

Teatro Circo de Braga(м. Брага, Португалія), «Поки що останній єврей та інші» автор

 

Сцена під дахом

20 травня

Субота

11:00

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша«Баба Пріся»

Сцена під дахом

18:00

Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя, «Опера жебраків» Джона Грея

Велика сцена

18:00

Театр «Splash»,  пластична драма  «1984»  Дж. Орвелла (м. Київ)

Театр ляльок

21:00

«Том на фермі»,  спільний проектЛьвівського академічного драматичного театру ім. Л.Українки та «Дикого театру» м. Київ

Сцена під дахом

21:00

Вечер Чюрлениса

Театр-кафе

21 травня

Неділя

16:00

Київський академічний театр драми та комедії на лівому березіДніпра, «Мотузка» Михайла Хейфеца 

Велика сцена

17:00

Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь), "Сиротливий Захід",  М. МакДонаха

Театр ляльок

18:00

Дикий театр  „Попи, мєнти, бабло, баби», м. Київ

Палац молоді та студентства

19:00

Запорізьский академічний  театр молоді  «Останній палкий закоханий»

Театр-кафе

19:00

Театр «Золоті ворота» (м. Київ),  «Кольори» Павла Ар’є

Сцена під дахом

22 травня

Понеділок







23 травня

(вівторок)

18.00

Київський національний академічний театр оперети «Сорочинський ярмарок» О.Рябкова

Велика сцена

18:00

Teatro Circo de Braga(м. Брага, Португалія), «У саму ціль»

Театр ляльок

21:00

Драматичний театрім.Юозаса Мильтинис,Литва «Саша, винеси сміття»

Сцена під дахом

21:00

Народный театр Пилайте  «Преддверье вихря»,Даля Тарайлене (Литва)

Театр-кафе

18:00

Театр руху та пантоміми «Nikoli» (м. Краків, Польща), «Лоліта Доллі» Володимира Набокова

Театр ляльок

19:00

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр «І все-таки я тебе зраджу»,Неди Неждани

Палац молоді та студентства

21:00

 Ateneul Din Iasi (Румунія),«Предложение», А.П. Чехова

Сцена під дахом

24 травня

Середа

11:00

Тетр кукол «Микита Кожем'яка»

Театр ляльок

18.00

Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії,  «Хазяїн» І.Карпенка-Карого

Велика сцена

18:00

Театр Одеського розливу «Ланжерон», «Лист Богу» Анатолія Крима

Театр ляльок

19:00

Одеський академічний російський драматичний театр,«Лист очікування», Одеса

Палац молоді та студентства

21:00

Театр Амазгаін ім. Соса Саркісяна (м. Єреван, Вірменія),  «Лю-боф» Даниїла Хармса

Сцена під дахом

21:00

Les Concerts Esperluette(Франція ), «Моцарт і Сальєрі» О.Пушкіна

Театр-кафе

25 травня

Четвер

18.00

Била Мере (Угорщина),«Скупой» Мольер

Велика сцена

18:00

Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького, «Моїй мамі сто років», М. Лоранс

Театр ляльок

19:00

Театр Ч  «Мамаша Кураж»,Минск

Палац молоді та студентства


Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша «Кицька»

Театр-кафе

21:00

Спільний проект Івано-Франківськкого академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І.Франка та київського театру «Золоті ворота», специфічна комедія «Слава Героям» П. Ар’є

Сцена під дахом

26 травня

П’ятниця

18.00

Державний академічний російський драматичний театр ім. О.С. Грибоєдова (м. Тбілісі, Грузія), «Ревизор» М.Гоголя

Велика сцена

18:00

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка, «the білоХАЛАТність» Тетяни Киценко

Театр ляльок

21:00

Турецький театр 3.2.1, «Двері» Неди Неждани

Сцена під дахом

21.00

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша, «Лісова пісня» Л.Українки

БЗТ «Чумацька криниці»

27 травня

Субота

16:00

Національний академічний театр російської драми ім. Л. Українки, «Видзмосту»А.Міллера

Велика сцена

21:00

Закриття фестивалю. Театральний капусник.

Велика сцена