Вітання міського голови Володимира Миколаєнка з нагоди 241-ї річниці заснування Херсона

Вер. 13 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Дорогі друзі!

Сьогодні я хочу щиро привітати вас з одним із головних свят для кожного з нас — з днем народження нашого міста.

Це подія, на яку ми чекаємо із хвилюванням і нетерпінням, до якої готуємося багато тижнів поспіль.  Це день, коли ми зустрічаємо старих друзів, день, який ми проводимо з близькими і родинами, день, коли ми знову усвідомлюємо — в якому чудовому місті нам пощастило жити.

Херсон об'єднав різних людей, тут зійшлося багато доріг і втілилось багато сміливих задумів.

Саме тому наше місто таке строкате, таке різне і таке неповторне. Херсонська вдача смілива і авантюрна, вперта і наполеглива, але головне, що її визначає — це вічний дух свободи, який викохали український степ і Дніпро.

Херсон — це дім, батькіщина, натхнення і надії для кожного, хто живе тут, кожного, хто поєднав своє життя з цим чудовим і щедрим містом. Ці надії, майбутні перетворення і зміни, фундамент яких ми закладаємо сьогодні, пов'язують нас так само міцно, як спогади про минулі часи, як стара дружба.

Цей рік був непростим для нас всіх. Рік штормів і втрат. Це був рік змін, часто різких і неочікуваних. Ми втратили Катерину Гандзюк, і від цієї втрати неможливо оговтатись. Це неможливо пережити і пояснити якимись словами з людської мови. Вона була неймовірно сильною, неймовірно сміливою, вона була справжнім серцем цього міста, і я вірю в те, що вона стане його янголом-охоронцем.

Я впевнений в тому, що всі, хто причетний до цього злочину, будуть покарані, і я дуже сподіваюся на те, що цей гіркий урок засвоїть не тільки Херсон, засвоїть вся Україна — ніхто не може поховати правду у вільній державі.

Там, де вільні люди об'єднуються заради спільної мети, справедливість завжди перемагає. В той чи інший спосіб, рано чи пізно, кожен отримає свій вирок. Мені боляче говорити про це з вами сьогодні, але я відчував, що не маю права змовчати. Ми постійно втрачаємо важливих людей, неймовірних людей, людей, які захищають нас на фронті, людей, які жертвують своїм життям для того, щоб ми знали правду, людей, які приносять своє життя на вівтар майбутньої України — вільної і заможної держави, рівної серед кращих.

Наш обов'язок — пам'ятати про них і жити так, щоб вони могли пишатися нами і радіти за нас. І я впевнений в тому, що ми їх не підведем.

Впевнений в тому, що рік, який сьогодні починається для Херсона, принесе нам всім багато сюрпризів. Але тільки світлих і радісних.

Зі святом!


З повагою

міський голова

Володимир Миколаєнко