Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Розроблено інтерактивну карту ремонту доріг у Херсоні

Серп. 12 2016 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Виконавчий комітет Херсонської міської ради затвердив відкориговані плани робіт управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку на 2016 рік.

Цьогоріч із міського бюджету на капітальний ремонт доріг Херсона виділено 13 720,103 тис.грн. 10 534,36580 тис.грн виділено також на поточний та ямковий ремонт доріг.

Окрім того, управління управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку відремонтує внутрішньодворові проїзди житлових будинків. Для цього місто витратить 12 млн 355 тис.грн.

На поточний ремонт тротуарів виділено 1203,67632 тис.грн.

612,24015 тис грн витратять на поточний ремонт світлофорів.

Відділ громадських зв'язків Херсонської міської ради розробив онлайн-карту ремонту доріг, тротуарів, внутрішньодворових проїздів та світлофорів, ремонту ділянок контактної тролейбусної мережі у Херсоні. На карті позначено суми, передбачені на відповідні роботи.

Усі поправки, що прийматимуться Херсонською міською радою та виконавчим комітетом, будуть вноситися на карту та публікуватися на офіційному сайті міськради.