Симфонічний оркестр ХДУ матиме отримає статус міського

Лют. 9 2016 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

На найближчій сесії Херсонської міської ради депутати розглянуть пропозицію надання симфонічному оркестру ХДУ статусу міського.

Про це під час сьогоднішнього концерту оркестру у Херсонському академічному театрі ляльок повідомили хероснський міський голова Володимир Миколаєнко та депутат Херсонської міської ради Артем Кіяновський.

Сьогодні ж оркестр грав для наймолодших слухачів - учнів навчально-виховного комплексу "Школа гуманітарної праці" Херсонської обласної ради.

Захід відбувся у рамках святкової програми до 15-річчя оркестру. Юні глядачі прослухали найкращі композиції світової класики. А найталановитіші вихованці закладу  - учасники вокального квартету - отримали подяки міського голови.

Також Володимир Миколаєнко нагородив грамотами диригента оркестру  Святослава Марцинковського та мистецтвознавця, заступника директора з наукової роботи художнього музею ім.А.Шовкуненка Владиславу Дяченко.

"Дуже сподіваюсь, що чудові музичні композиції надихнуть наших юних слухачів на нові ідеї та звершення", - зауважив міський голова.