Тендерним процедурам – прозорість та відкритість

Груд. 10 2014 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Забезпечення проведення процедури тендерів прозоро і відкрито – стало головною темою зустрічі міського голови Володимира Миколаєнко з членами Громадської ради при міському голові.

«Для нас найважливішим є унеможливлення корупційної складової у нашій роботі. Саме це стало підставою прийняття виконавчим комітетом рішення «Про визначення генерального замовника, відповідального за організацію і проведення процедур закупівель за рамковими угодами», - зазначив Володимир Миколаєнко.

Присутній на засіданні заступник міського голови Віктор Іванушкін більш детально пояснив, підстави прийняття такого рішення. Серед основних те, що на сьогодні тендерні процедури проводить 40 комітетів, новий підхід дасть можливість скоротити їх чисельність вдвічі. Це створить умови для більшого контролю за наданими послугами, дасть можливість контролювати сам хід тендерної процедури тощо.

Члени Громадської ради висловили додаткові пропозиції до даного документу, серед яких посилити кадрами головний тендерний комітет міської ради, зменшити строк, на який визначається виконавець послуг. Комітету з питань регуляторної політики, економічного розвитку, підприємництва та бюджету Громадської ради при міському голові запропоновано опрацювати пропозиції та в подальшому контролювати роботу тендерних комітетів.

Володимир Миколаєнко наголосив: «Ми готові внести зміни у документ, тому чекаємо на ваші пропозиції. І хочу наголосити, що ведеться робота по підготовці основного документа нашого міста – Бюджету на 2015 рік, чекаю ваших пропозицій і по даному питанню».