Транспортне управління Херсоне перевірило виконання перевізниками умов договорів

Січ. 11 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

10 січня 2018 року міське управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку спільно з КУ "Диспетчерська служба автоматизованого контролю" провели перевірку виконання умов договорів про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом перевізниками, які обслуговують маршрути №14 та №35. До заходів також були залучені представників Патрульної поліції м.Херсона та співробітників "Укртрансбезпеки".

Результат перевірки - акти про виявлені порушення, направлені перевізникам.

Зауваження стосувалися оновлення вмісту аптечок, заміни чохлів на сидіннях автобусів, оновлення інформації для пасажирів, списків пільгових категорій громадян, видачі білетів пасажирам.

Всі перевірені автобуси обладнані зимовою гумою, салони добре опалюються, відповідно до договорів здійснюється прибирання.

"Перевірили, зокрема, автобуси на маршруті №35. Там працюють авто середньої пасажиромісткості, інтервал їх рухув час-пік складає 4-6 хвилин", - зазначає начальник транспортного управління Марина Віркун.

Шановні пасажири! Закликаємо вас пам'ятати про правила поведінки та етикету у громадському транспорті.  Не слід псувати зовнішній вигляд транспорту та салону маршрутного автобуса, смітити, ставитись з неповагою до посажирів чи водія.