У 2020 році збільшено розмір матеріальної допомоги сім'ям загиблих в Афганістані

Лют. 13 2020 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Традиційно, напередодні Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів, міський голова Володимир Миколаєнко зустрівся із сім’ями загиблих в Афганістані.

"У цьому році ми збільшили розмір щорічної матеріальної допомоги сім'ям тих, хто загинув в Афганістані та тим, хто повернувся з війни з інвалідністю. У 2020 році вона становитиме 7,5 тис. грн. Я розумію, що це найменше, що ми можемо зробити для вас, але я хочу, аби ви знали - ми пам'ятаємо і шануємо подвиг ваших синів, чоловіків, батьків", - відзначив Володимир Миколаєнко.

Зауважимо, що у межах міської  програми «Соціальний захист», сім’ям  воїнів, загиблих в Афганістані, надаються пільги з оплати житлово-комунальних послугу розмірі 50%, додатково до встановлених чинним законодавством.

Із 1 січня 2020 роціці пільги замінено на виплату щомісячної адресної грошової допомоги для часткового покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Окрім того,особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, сім′ї загиблих воїнів користуються пільговими побутовими послугамиз оплатою 30% їх вартості.

Починаючи з 2014 року, у міському бюджеті передбачаються кошти на надання фінансової підтримки Херсонській міській організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

З нагоди Дня воїна - інтернаціоналіста та у зв’язку з 31-ю річницею виведення військ із Республіки Афганістан за рахунок коштів міського бюджету надано адресну грошову допомогу 21 сім’ї  воїнів, загиблих в Афганістані, та 3 особам з інвалідністю І групи Афганістану.