У Херсоні ліквідовують наслідки негоди

Бер. 4 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Після вчорашнього короткочасного потепління у Херсоні вдарили морози. З 3-ї ночі 6 одиниць техніки КП "Дорожник" обробляли піщно-сольовою сумішшю основні магістралі міста. Найбільше уваги приділи спускам та підйомам, ділянкам поблизу пологових будинків та лікарень, станцій швидкої допомоги, пішохідним переходам та зупинкам громадського транспорту.

Зараз за кожним районом закріплено по одній одиниці техніки, яка проїжджає, виявляє небезпечні місця і обробляє піщано-сольовою сумішшю.

Звертаємось до керівників підприємств, установ та організацій, власників магазинів та торгових точок у м.Херсон з проханням дотримуватись правил благоустрою, вчасно прибирати прилеглу територію від снігу, криги та посипати її піщано-сольовою сумішшю.

Прилегла - це та територія, яка межує з територією суб’єкта господарювання, або приватного домоволодіння на відстані 15 м (по периметру) від огорожі, споруди, або обмежена краєм проїжджої частини вулиці, чи дороги бордюрним каменем. Особливо це стосується керівників підприємств та установ, власників магазинів, зупиночних комплексів, торгівельних точок тощо.

Не забувайте про дотримання ст. 152 КУпАП, п. 2.16, де сказано, що при снігопадах і ожеледиці суб’єкти благоустрою зобов’язані на територіях прибирання звільняти тротуари, сходи до будинків, установ, організацій, підземних переходів від снігу, льоду та посипати їх піском; своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки.

Недотримання правил благоустрою тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафних санкцій.

На маршрутах міста, за повідомленням управління транспорту, працює 243 автобуси та 29 тролейбусів. Тимчасово через погодні умови не обслуговується маршрут №28.

Через аварію на магістралях Херсонської ТЕЦ без опалення 3 багатоквартиних будинки - по вул.Зала Егерсег,27, вул.Ілюші Кулика, 132, 132а. Запустити опалення там обіцяють до 13:00.

Нагадуємо, що у місті функціонують пункти обігріву – на просп. Святих Кирила та Мефодія, 16-а та по вул. Вишневій, 12. Учора там отримали прихисток 55 безхатченків.

Закликаємо херсонців не бути байдужими до безпритульних та приносити до пунктів обігріву теплий одяг, харчі, засоби особистої гігієни.

Пункти обігріву діятимуть до 7 березня. За прогнозом погоди, з вівторка у місті очікується значне потепління.

Шановні херсонці! Будьте уважні на доргах. По можливості, лишайте автівки вдома, у протилежному випадку - не паркуйте їх на узбіччях доріг, оскільки це заважає роботі комунальників.

Переходьте вулицб лише у місцях пішохідних переходів, не наближайтесь впритул до будинків та споруд.

У разі виникнення екстрених ситуацій звертайтеся за номерами телефонів: 15-80, (050) 309 1580, (097) 202 1580.

Диспетчерська служба КП «Дорожник» - (0552) 29 16 69

Номер телефону єдиного міського травмпункту клінічної лікарні ім. А. та О. Тропіних (вул.Комарова, 2) – (0552) 22 55 39