Херсон відвідав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

Січ. 22 2020 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Сьогодні, 22 січня, у Херсоні відзначають День Соборності України.  У Шевченківському сквері відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, участь у якій взяв Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Нагадаємо, сьогодні він перебуває на Херсонщині з робочим візитом.

Учасники мітингу пригадали події сторічної давнини, коли Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в одну державу.

Міський голова Володимир Миколаєнко зауважив, що слово «соборність» для кожного українця означає спільну можливість гуртуватися навколо територіальної цілісності, навколо боротьби за наші кордони.

«Сьогодні ми згадуємо з великою повагою та любов’ю державних мужів, які ще 100 років тому визначили свою головну мету: працювати задля того, щоб українці стали єдиними. Нині Україна єдина, як ніколи, у своєму прагненні бути цілісною. І цього не зруйнувати нікому», - наголосив він.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков привітав херсонців зі святом та відзначив, що зараз в Україні непростий  час, а мешканці міста особливо гостро розуміють всю складність ситуації, бо знаходяться поруч із окупованими територіями.

«Однак усі ми маємо докласти зусиль, аби країна знову стала єдиною. Зі своєю історією, успіхами, досягненнями та зі своїм щасливим майбутнім», - наголосив Дмитро Разумков.

Зазначимо, що у рамках візиту Дмитро Разумков відвідав також Херсонську  державну морську академію  та ТОВ «Данон Дніпро».