У Херсоні планують виділити матеріальну допомогу багатодітним сім'ям

Бер. 25 2020 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Найближчим часом управління освіти міськради проведе розрахунки стосовно кількості багатодітних сімей у Херсоні, яким нададуть матеріальну підтримку. Про це повідомив міський голова Володимир Миколаєнко на щоденній нараді стосовно запобігання поширенню у Херсоні COVID-19.

"Ми перерозподілимо кошти на управління соцполітики, проведемо усі необхідні розрахунки, і багатодітні сім'ї, які потребують фінансової підтримки, її отримають", - підкреслив Володимир Миколаєнко.

На 25 березня у Херсоні не підтверджено випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

За інформацією МОЗ, на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків. Виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях.

Будь ласка, при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома!

Важлива інформація від МОЗ стосовно діагностування експрес-тестами - тут.

Нагадаємо, учора Херсон отримав 5 тисяч таких тестів.

Уся актуальна інформація - на офіційних каналах МОЗ (відповідний банер розташований на сайті Херсонської міської ради справа).

Офіційний канал міської ради -https://t.me/citykhersonua.