У Херсоні презентували фільм "Міф"

Лют. 1 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

У Херсоні вчора презентували новий фільм Леоніда Кантера та Івана Яснія -"Міф", який розповідає історію життя Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом.

Перед показом фільму херсонці поспілкувалися із режисером "Міфу" Леонідом Кантером.

"Коли ми працювали над створенням фільму, Василя Сліпака уже не було в живих, тому нам довелося збирати матеріал буквально по крихті - з різних куточків планети, від різних людей", - розповів Леонід Кантер.

Василь народився у Львові, але згодом переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там він мав усе, що ми звикли називати "щастям": ім’я, успішну кар’єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання.

Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні. Здавалося б, робив більш ніж достатньо як для людини творчої професії. Але Василь вирішив залишити сцену та кар’єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна. Під час виконання бойової задачі Василь "Міф" Сліпак загинув від кулі снайпера.

"Міф" вийде на екрани українських кінотеатрів у лютому 2018 року.