У Херсоні обговорили стратегію розвитку міста

Черв. 25 2020 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

25 червня  у міській раді проведено відеоконференцію у форматі Zoom з представниками Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) під головуванням директора проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Європі» Майкла Стівейтера.

Від міста Херсона у заході взяли участь заступник міського голови Інна Трибух, начальник управління економічного розвитку міської ради Олена Ярига, радник міського голови Артур Мадатян та начальник відділу прогнозування і аналізу соціально-економічного розвитку міста управління економічного розвитку Олена Соловей.

У 2020 році закінчується дія Стратегічного плану економічного розвитку міста Херсона, розробленого у рамках проєкту USAID «Економічний розвиток міст», у зв’язку із чим ініційовано розроблення Стратегії розвитку міста Херсона до 2030 року.

Разом з тим, м. Херсон обрано до участі у спільному проєкті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України  та офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Діалог заради реформ та суспільного єднання в Україні». Впродовж грудня 2019 року – січня 2020 року проведено дослідження громади м. Херсона експертами КП ОБСЄ. У ході зазначеного дослідження також визначено необхідність переоцінки стратегічних пріоритетів розвитку міста.

У березні 2020 року представниками ОБСЄ проведено робочу зустріч з представниками виконавчих органів міської ради, депутатського корпусу та громадськості міста щодо можливості розробки Стратегії розвитку м. Херсона до 2030 року.

У ході проведеної роботи прийнято спільне рішення звернутися до  проєкту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні» щодо надання експертної підтримки на розробку Стратегії розвитку м. Херсона.

В ході зустрічі розглянуто презентацію щодо діяльності USAID у рамках проєкту «Демократичне врядування в Східній Україні», обговорено можливості щодо надання експертної підтримки у розробці Стратегії розвитку міста Херсона до 2030 року та визначені перші кроки, які необхідно зробити у цьому напрямку.

Також Майкл Стівейтер наголосив, що USAID відкрита для подальшої плідної співпраці з виконавчими органами Херсонської міської ради.