У Херсоні продовжує гуляти небезпечний вірус

Січ. 22 2016 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

За останній тиждень показних захворюваності на ГРВІ зріс на 47,5%. Про це повідомляє управління охорони здоров’я Херсонської міської ради.

Так, із 14 по 21 січня у місті зареєстровано 3690 випадків ГРВІ, 2 випадки грипу. Показник захворюваності перевищив пороговий показник на 20,4% (110,2 випадки на 10 тис.населення).

За останній тиждень до міських клінічних лікарень госпіталізовано 208 хворих, 121 із них  - пневмоніями. Майже 50% захворілих складають діти (1723 випадки).

У міській клінічній лікарні ім.О.і О.Тропіних, навпаки, відзначають невелику позитивну динаміку. Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Світлана Пшенична зазначає, що за тиждень госпіталізовано 57 людей із випадками пневмонії. Для порівняння, минулого тижня їх було 75.

4 осіб знаходяться у реанімації у тяжкому стані з минулого тижня. За свідченням лікарів, вони йдуть на поправку.

Окрім того, за минулий тиждень госпіталізовано 6 вагітних жінок та  7 дітей із тяжким перебігом ГРВІ.

«Лікарі роблять все можливе, щоб хворі якомога швидше одужали. В основному ми виїжджаємо за викликом до домівок пацієнтів. Тут теж можна відзначити покращення, хоч і незначне. З понеділка кількість виїздів скоротилась із 220 до 170 на добу», - зазначає Світлана Пшенична.