У Херсоні знизився рівень захворюваності на ГРВІ

Жовт. 18 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Рівень захворюваності ГРВІ у Херсоні зменшився у порівнянні з попереднім тижнем на 10,5%. Про це повідомляють в управлінні охорони здоров’я міськради.

Упродовж цього тижня у Херсоні зареєстровано  всього  1232  випадки ГРВІ, проти 1421 минулого. 

 Госпіталізовано 27  хворих,  з них -  25 дітей.

 Медики нагадують, найкраща профілактика ГРВІ та грипу – вакцинація.

Щеплення важливо робити  перед сезоном грипу, щоб імунітет до розповсюдження хвороби встиг сформуватися.  Одна доза вакцини захищає впродовж усього сезону від найрозповсюдженіших  штамів.

Як відомо, ускладнення від хвороби є найбільш небезпечним наслідком грипу, що у деяких випадках призводить до смерті людини.  У групі ризику діти віком від 6 місяців до 8 років, вагітні жінки, люди похилого віку, особи з ослабленим імунітетом та хронічними захворюваннями.

 Аби не захворіти, дотримуйтеся простих правил:

1. Часто та ретельно мийте руки. Найкраще це робити звичайними водою та милом. Спиртові дезінфектанти безсилі проти вірусів, захищених слиною.

2. Завжди провітрюйте приміщення та за можливості проводьте більше часу на свіжому повітрі.

3. Намагайтесь менше часу перебувати в місцях великого скупчення людей. Грип поширюється легко там, де збираються люди — в дитячих центрах, школах, офісних будівлях, аудиторіях та громадському транспорті. Уникаючи натовпу під час пікового сезону грипу, ви знижуєте шанси зараження.

4.Збалансовано харчуйтесь, повноцінно спіть та залишайтесь фізично активні — це також ефективна профілактика хвороб.

5. Покиньте куріння. Ще один аргумент проти цієї залежності — курці більш вразливі до захворюваності на грип.

6. Залишайтеся вдома, якщо захворіли. Так ви зможете захистити себе від ускладнень, які може спричинити хвороба, та не передасте інфекцію іншим.

 Пам'ятайте: дотримання здорового способу життя та вчасне щеплення від цієї хвороби кардинально зменшують ризики захворіти.

Подбайте про себе та своїх близьких.