У Херсоні розпочався ІІІ Балтійсько-Чорноморський Економічний Форум

Черв. 17 2016 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

"Шановні друзі, хочу привітати учасників Форуму та гостей нашого міста! Сподіваюсь, що сьогоднішній день дасть продуктивні результати. Для Херсону - велика честь бути організатором такого масштабного заходу. Балтійсько-Чорноморський Економічний Форум стане економічним орієнтиром, що об'єднає представників підприємницьких та фінансових кіл країн Балтійсько-Чорноморського басейну.

Питання стануть кроком на шляху економічного розвитку. Сподіваюсь, що обмін досвідом та робота під час Форуму дасть пладні результати та стане якісною платформою для здійснення нових проектів", - такими словами міський голова Володимир Миколаєнко відкрив ІІІ Балтійсько-Чорноморський економічний форум.

Для участі у Форумі прибули 54 делегації, з них 20 - іноземних, із 14 країн світу.

Відтак представники Болгарії, Литви, Грузії, Вірменії, Молдови, Білорусі, Польщі, Німеччини, Румунії, Туреччини, Вірменії, Китаю, Великобританії, Австрії, Італії та США вже приступили до роботи.

Україна представлена на заході 9-ма містами. Лише із Києва у Форумі беруть участь 17 державних та місцевих установ та організацій.

Окрім того, присутні представники Миколаєва, Одеси, Львову, Житомира, Луцька, Сум, Кіровограда, Ужгорода.

Привітали учасників та висловили впевненість у тому, що значення Балтійсько-Чорноморського форуму має для всієї Херсонщини значення голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов, обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Красімір Мінчев вперше у своєму житті висловив привітальне слово українською мовою.

"Балтійсько-Чорноморський форум перетворився на подію світового значення. Херсонщина має великі можливості для економічного розвитку. Болгарія докладатиме всіх зусиль, щоб наша співпраця була плідною. Торгівельно-економічні, туристичні, транспортні контакти між братнім Херсоном та багатьма регіонами Болгарії мають розвиватися та зміцнюватися. Ми зацікавлені у тому, щоб перетворити ваш регіон на туристичну пам'ятку міжнародного значення", -  зауважив він.

Про те, що Балтійсько-Чорноморський Економічний Форум - гарна платформа для налагодження контактів, розвитку різних економічних сфер, спільних ідей та їх реалізації, зазначали у своїх виступах і посли інших країн.

Після відкриття гості заходу продовжать свою роботу на 4 секціях Форуму. Підсумки підведуть о 15:00 під час завершальної прес-конфренції.