Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

У Херсоні триває реорганізація сільських та селищних рад та приєднання їх до Херсонської міської ради

Січ. 22 2021 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

У Херсоні триває реорганізація  сільських та селищних рад та приєднання їх до Херсонської міської ради.

З грудня у Херсоні працює над цим постійна  комісія з реорганізації та управління справами селищних, сільських рад та їх виконавчих комітетів під керівництвом заступника голови міської ради Оксани Рукавішнікової.

Як відомо, у зв’язку із децентралізацією до Херсонської міської ради приєднуються Антонівська, Зеленівська, Наддніпрянська, Комишанська селищні ради та Степанівська, Садівська сільські ради.

Одним з основних завдань цієї комісії є проведення інвентаризації наявного майна, коштів, прав та обов’язків селищних та сільських рад та підготовка передавальних актів.

Робота комісії утруднюється тим, що у ряді рад неналежно упорядкована документація.

Зокрема, в Антонівській селищній раді (вона одна з найбільших) відсутні генеральний план Антонівки та смт Молодіжного, відсутні детальні плани територій, а також - частина землевпорядної документації. Окрім того, відсутня деяка технічна документація щодо вуличного освітлення.

 «Комісія стикається із фактами, коли майно не зареєстровано і не обліковується, що дуже утруднює нашу роботу. Нам доводиться збиратися невеликими групами для роботи за  певними напрямками, аби  вирішити, яким чином передавати те чи інше майно», - зауважила сьогодні на черговому засіданні комісії Оксана Рукавішнікова.