У Херсоні відбудеться брифінг, де обговорять створення Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства

Груд. 4 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

5 грудня об 11.00 у малій залі адмінбудівлі Херсонської міської ради відбудеться  брифінг щодо створення Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства в м. Херсон.

Впродовж 2018 року Херсонською міською радою та її виконавчими органами, спільно з громадськими організаціями, ведеться робота зі створення соціального закладу для постраждалих від домашнього насильства та організації його роботи. Нині заклади такого типу в Херсонській області відсутні.

Основною метою подібних соціальних закладів є збереження життя та здоров’я (через надання тимчасового притулку) постраждалих осіб, а також надання психологічних, соціальних та юридичних послуг. 

Як відомо, у 2018 році набрало чинності нове законодавство з питань запобігання та протидії домашньому насильству. Новим законодавством передбачено повноваження обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо створення притулків для постраждалих від домашнього насильства. 

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся  до сектора сім’ї та оздоровлення дітей управління соціальної політики Херсонської міської ради за тел. 0552 46-10-47.