У Херсоні відбудеться тренінг із підготовки заявок на програму "Креативна Європа"

Квіт. 23 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

11 травня у Херсоні відбудеться тренінг із підготовки заявок на програму "Креативна Європа". 

До участі запрошують представників неурядових організацій, державних та комунальних установ, представників приватного сектору, що працюють у культурній та креативній сферах та планують подаватись на програму. 

"Отримати грант програми «Креативна Європа» — це як полетіти у космос: усі мріють про це, але одиниці там побували. Як подати заявку, пройти усі 9 кіл пекла подачі грантової заявки та вижити?", - зазначають організатори. 

Спікери: 

Альона Дмуховська - проектний менеджер Національного бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні.


Андрій Кулаков - програмний директор «Інтерньюз-Україна», медіа-експерт і медіа-менеджер.

Ірина Тітаренко - спеціалістка з комунікацій в сфері культурних та креативних індустрій, директорка Practicum. 

Тренінг відбудеться у приміщенні креативного простору Hubway (вул.Перекопська, 151/4) із 9:00 до 17:00. 

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації: 

https://forms.gle/vN4AnVSBBHKvMxqR9

Довідка.Програма «Креативна Європа» — це рамкова програма Європейської комісії, спрямована на підтримку культурного та креативного секторів Європи. Загальні цілі програми полягають у захисті, розвитку та популяризації культурного та лінгвістичного різноманіття і зміцненні конкурентної здатності культурного та креативного секторів Європи.

Орієнтовний обсяг фінансування програми з бюджету ЄС – 1,46 млрд. євро. Програма складається з двох підпрограм: «Культура» (31% бюджету програми) і «Медіа» (56% бюджету). Також окремою статтею бюджетних витрат в рамках програми є міжсекторальний напрямок (13% бюджету), завданням якого є забезпечення реалізації інструменту фінансового кредитування (Guarantee Facility) та підтримка мережі національних бюро програми «Креативна Європа».