Відбулась благодійна акція «Милосердя»

Лист. 8 2018 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

У рамках благодійного проекту «100 років доброти та милосердя» у Херсоні відбулась акція «Милосердя» для маленьких пацієнтів гематологічного та офтальмологічного відділень Херсонської обласної дитячої лікарні.

Організували та провели захід члени клубу «Лідер», вихованці театру-студії «Сувенір» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівники Адвокатова Світлана, Моргунова Ганна), психолог Леонова Віра, ансамбль пісні «Каприз» школи №13).

До організації та проведення благодійної акції-концерту долучилися також школярі - волонтери шкільних парламентів загальноосвітніх навчальних закладів №13, 32, 36, 40, 48, 52 та гімназії №6.

Діти обласної лікарні переглянули виїзну концертну програму, уривки з вистави «Діти, як діти» театру-студії «Сувенір», взяли участь у вікторині «Знаю-відповідаю!» та майстер-класі «Осінній калейдоскоп побажань».

Завдяки юним волонтерам бібліотека кімнати відпочинку гематологічного відділення дитячої обласної лікарні поповнилася 80 екземплярами книг, а пацієнти отримали фрукти та печиво.